Главная Вопросы ГАИ
Новости Полезное
Авто-базар Закон
Новые авто Каталог предприятий
Автосалоны
Обучение ПДД Тест-драйв
RSS-новости RSS-вопросы ГАИ
   

Новости
Главная / Новости

[19-05-2024]

Цегла: великий асортимент за доступними цінамиЦегла здавна вважається одним із найпопулярніших будівельних матеріалів, що використовуються у багатьох напрямках архітектури та будівництва. Великий асортимент цього матеріалу забезпечує виробництво з різноманітних сировин і технологій. Цегла ціна на яку варіюється, доступна для широкого кола споживачів, що робить її привабливою для великої кількості будівельних проєктів.

Види цегли

Залежно від призначення та умов експлуатації, цегла поділяється на кілька основних типів, які мають свої особливості та переваги.

Рядова цегла

Основне призначення рядової цегли — кладка несучих стін і стінок, що перегороджують. Цей тип відрізняється міцністю та довговічністю, а також доступною вартістю, що робить його одним із найчастіше використовуваних у будівництві.

Облицювальна цегла

Облицювальна цегла  https://alex-group.com.ua/ua/kirpich/ використовується для зовнішнього декорування будівель, що дозволяє досягти не тільки практичності, але й естетичної привабливості. Вона може мати різні кольори та текстури, що дозволяє архітекторам та дизайнерам втілювати найсміливіші ідеї.

Клінкерна цегла

Клінкер вирізняється високою міцністю та стійкістю до атмосферних впливів, включаючи морози та вологу. Це ідеальний вибір для мощення доріжок, облаштування фасадів та інших елементів, які потребують особливої довговічності.

Вогнетривка цегла

Цей тип цегли використовується у місцях з високими температурами, таких як димарі, печі або каміни. Вогнетривка цегла витримує екстремальні температури без деформації та руйнування.

Силікатна цегла

Складається переважно з піску та вапна, силікатна цегла має гладку поверхню та однорідні розміри, що спрощує процес кладки та забезпечує акуратний вигляд готової стіни.

Цегла ручного формування

Це декоративний матеріал, який використовується для створення унікальних архітектурних рішень. Цегла ручного формування надає будівлям ефект старовини та є невід'ємною частиною реставраційних робіт.

Гіперпресована цегла

Виготовляється шляхом високого тиску на суміш вапна та піску. Цей процес надає цеглі надзвичайну міцність та стійкість до зовнішніх впливів.

Як вибрати цеглу для будівництва

При виборі цегли для будівництва важливо враховувати кілька ключових аспектів, що допоможуть визначити найкращий варіант для конкретних потреб.

 1. Призначення будівлі. Несучі стіни потребують міцної рядової цегли, тоді як декоративні елементи краще виконати з облицювальної чи клінкерної цегли.
 2. Кліматичні умови. Для регіонів з високою вологістю або сильними морозами підходять клінкерна та вогнетривка цегла.
 3. Естетичні вимоги. Вибір кольору, текстури та форми цегли важливий для досягнення бажаного зовнішнього вигляду будівлі.
 4. Бюджет. Вартість різних видів цегли може значно відрізнятися, тому варто враховувати економічну доцільність.

Переваги використання цегли

Цегла має безліч переваг, які роблять її незамінним матеріалом у будівництві:

 • Універсальність: можливість використання у різних конструкціях — від фундаментів до декоративних елементів.
 • Міцність та довговічність: цегляні будівлі служать десятиліттями, зберігаючи свої властивості.
 • Екологічність: використання природних матеріалів у виробництві цегли.
 • Теплоізоляційні властивості: цегляні стіни забезпечують ефективну теплоізоляцію, знижуючи енерговитрати на опалення.
 • Вогнестійкість: цегла не горить, що підвищує безпеку будівлі.
 • Стійкість до впливів навколишнього середовища: цегляні стіни витримують вологу, мороз, сонячне випромінювання.

Поради щодо укладання цегли

Укладання цегли — процес, що вимагає точності та уваги до деталей. Ось декілька порад, які допоможуть досягти найкращого результату:

 • Підготовка основи: важливо забезпечити рівну та чисту основу для укладання цегли.
 • Правильне розташування швів: шви повинні бути рівномірними, що забезпечить не тільки естетичний вигляд, але й міцність кладки.
 • Використання якісних розчинів: склад розчину впливає на міцність і довговічність стін.
 • Контроль рівня: постійний контроль рівності кладки дозволить уникнути похибок і забезпечить точність.

Заключення

Цегла — це матеріал, який поєднує в собі перевірені часом властивості та сучасні технологічні досягнення. Завдяки різноманітності видів, вона підходить для вирішення будь-яких будівельних завдань. Вибір цегли залежить від конкретних потреб та умов експлуатації, тому важливо ретельно підходити до цього процесу.

Завдяки своїм перевагам цегла залишається одним із найпопулярніших будівельних матеріалів, що гарантує міцність, довговічність і безпеку споруд. Обираючи цей матеріал, ви робите внесок у надійність та естетичність вашого будівельного проєкту.

 

 


Отзывы

Оставьте свой отзыв


© Все права защищены. 2008-2020
Контакты | Реклама на сайте
При использовании материалов ссылка на Автомир Мариуполя обязательна. (Для интернет-изданий — гиперссылка).
????????? - ??????????? ????. ????????? ??????? Orphus