Главная Вопросы ГАИ
Новости Полезное
Авто-базар Закон
Новые авто Каталог предприятий
Автосалоны
Обучение ПДД Тест-драйв
RSS-новости RSS-вопросы ГАИ
   

Полезное
Главная / Полезное

Документы на случай конфликтов с сотрудниками ГАИ, не связанных с ответственностью за нарушения ПДДЖалоба на непринятие сотрудниками ГАИ мер по нарушению ПДД пешеходами или к регулированию движения на пешеходном переходе со сплошным потоком пешеходов.

Инструкции

Предлагается подавать жалобы на бездействие сотрудников ГАИ, когда они самоустраняются от пресечения нарушений ПДД пешеходами, или в случаях, когда на пешеходном переходе наличествует сплошной поток пешеходов (возле рынков и пр.), всвязи с чем проехать его без нарушения ПДД невозможно, вместо регулирования движения, привлекают к административной ответственности водителей за нарушение приоритета пешеходов. В таких случаях (независимо от того, привлекали ли лично Вас к административной ответственности) Вы можете обжаловать эти их незаконные действия. В случае достаточно массовой подачи подобных жалоб это может привести к тому, что при организации работы ГАИ будет обращено специально внимание на пресечение нарушений пешеходов, и уделено внимание регулированию движения на таких переходах. Скачайте жалобу. Подставьте в неё необходимые данные - адресата (целесообразно подавать жалобу начальнику УГАИ региона или ГУМВД Украины в регионе), свои, место, время конфликта и пр.  Изымите из жалобы те выделенные цветом абзацы, которые не относятся к Вашему конкретному случаю. После чего, подписав, отошлите жалобу заказным письмом с уведомлением о вручении на служебный адрес должностного лица, на чьё имя она подаётся.

Начальнику ____________________________________

_______________________________________________

(Підставити посаду начальника  та адресу органу ДАІ або ГУМВС України у регіоні)

 

Від: ______________________________________________

___________________________________________________

(Підставити свої ПІБ та адресу)

 

СКАРГА.

„___”__________20__р., ______________________________________________

(Підставити дату та місце подій)

я спостерігав співробітника ДАІ

_________________________________________________________________________________________________________

(Підставити відомі дані співробітника ДАІ, - ПІБ, звання та посаду, або номер нагрудного знаку, або номерний знак патрульного транспортного засобу, тощо).

який не реагував на порушення ПДР пішоходами, які відбувалися у безпосередній близькості до його місцезнаходження, та створювали перешкоду та небезпеку для руху транспортних засобів.

_________________________________________________________________________________________________

(Можна вказати конкретні обставини, зокрема, характер порушень пішоходів, їх кількість, прикмети тощо.)

Також зазначеним співробітником ДАІ вживалися заходи для зупинки транспортних засобів, водії яких проїздили пішохідний перехід, на якому спостерігався суцільний потік пішоходів (через наявність місць концентрації людей поряд), тому перетнути його без порушення ПДР було взагалі неможливо, замість регулювання руху на зазначеному переході, для забезпечення руху транспортних засобів та пішоходів.

У відповідності до п.3.3 Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України (затверджено Наказом МВС від 13.11.2006  N 1111), завданням ДПС є, зокрема:

 

3.3. Забезпечення безпечного й безперебійного руху транспортних засобів.

Більше того. До обов’язків співробітників ДПС та ж Інструкція прямо відносить:

 

  7.1.2. Організовувати безпечний та безперешкодний процес дорожнього руху.

 

Більше того.  Відповідно до цієї ж Інструкції співробітник ДПС зобов’язаний:

 

  7.1.9. Регулювати дорожній рух, у тому числі з використанням відповідних  жестів, які наведені в переліку жестів інспектора (додаток 1).

 

7.1.5. Постійно контролювати дотримання учасниками дорожнього руху установлених  правил,  норм і стандартів, діючих у сфері безпеки дорожнього руху.

 

Слід обов’язково зазначити, що до цих учасників руху, безумовно, відносяться і пішоходи, і чому зазначений співробітник ДАІ не реагував на порушення вимог ПДР з їх боку, незрозуміло.

 

    7.1.6. Попереджувати та припиняти злочини, а також адміністративні правопорушення,  у межах своєї компетенції застосовувати до порушників  заходи адміністративного впливу та  примусу.

 

Відповідно до вимог Інструкції, одними з основних методів несення служби є:

 

  12.7.3. Застереження учасників дорожнього руху  від  порушень правил, норм і стандартів у сфері безпеки дорожнього руху.

  12.7.4. Втручання при правопорушеннях.

 

Очевидно, що цього співробітник ДАІ у даному випадку не виконав.

Аналогічним чином співробітником ДАІ не вживалося заходів для забезпечення безперешкодного процесу дорожнього руху, замість цього провокувалися умови для вчинення адміністративних правопорушень, а не здійснювалися профілактичні дії з метою їх запобігання. Такі дії співробітника ДАІ, як і самоусунення від обов’язку регулювати дорожній рух, не можуть бути прийнятними.

Очевидно, що такі дії порушують законодавство, нормативні документи, які регулюють діяльність підрозділів ДПС та МВС взагалі, а також порушують права учасників дорожнього руху.

На підставі викладеного, керуючись стст.5-7 Закону України „Про звернення громадян”,

 

ПРОШУ:

1). Вжити заходів дисциплінарного характеру до службової (посадової) особи ДАІ, яка вчинила дії, що порушують законодавство, та керівників підрозділу ДАІ, які допускають такі порушення працівниками при організації несення ними служби;

2). Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України „Про звернення громадян”.

 

„___”________ 20___р.

 

(Підпис)

 

Источник:

Автомир Донбасса

 


Самые популярные статьи

Как переобуть авто к зиме?

Что нужно знать при покупке шин?

Кабмин ужесточил меры безопасности при перевозке детей

Как обжаловать незаконное постановление о нарушении ПДД.

За какие нарушения грозит штрафплощадка?

Выбор редакции

Как отличить битый автомобиль от небитого

Советы водителю: как избежать ДТП с пешеходом в разных дорожных ситуациях

Простые советы, которые помогут избежать аварии зимой

Срок эксплуатации шин - советы от Goodyear

Какие документы нужны для оформления авто с рук

Все статьи


© Все права защищены. 2008-2020
Контакты | Реклама на сайте
При использовании материалов ссылка на Автомир Мариуполя обязательна. (Для интернет-изданий — гиперссылка).
????????? - ??????????? ????. ????????? ??????? Orphus
>