Главная Вопросы ГАИ
Новости Полезное
Авто-базар Закон
Новые авто Каталог предприятий
Автосалоны
Обучение ПДД Тест-драйв
RSS-новости RSS-вопросы ГАИ
   

Новости
Главная / Новости

[16-09-2020]

Які бувають мотоциклиВже не перше сторіччя автомототехніка здійснює свою переможну ходу по нашій планеті. А почалося все з винаходу в 18 столітті двигуна внутрішнього згоряння. Завдяки йому, першим був створений легковий автомобіль. Пізніше, на його основі - вантажна автомашина. І на самому початку 20-го століття зібрали перший в світі мотоцикл. Сьогодні автомототехніка оточує нас з усіх боків, ми її бачимо на вулицях міст, на заміських трасах, у дворах, на будмайданчиках і т. д. Мотоцикли Львів магазинце відмінна можливість вибрати саме те, що потрібно саме вам.

Серед любителів їзди на Автомототехніка постійно ведуться суперечки, що є найбільш гідним засобом пересування: автомобіль або мотоцикл. Ці суперечки не вщухнуть ніколи. Кожен залишиться прихильником свого засобу пересування.

Але все-таки більш романтичним залишається мотоцикл. Тільки він здатний подарувати своєму власникові відчуття швидкості і свободи. У наш час існує велика кількість класів мотоциклів, серед яких можна виділити три найбільш популярних і яскравих.

  1. Чоппер. Його дизайн виділяється оригінальністю і відразу ж впадає в очі оточуючих. Переплутати чопер з іншими класами мотоциклів неможливо. Його конструктивні відмінності полягають у високому кермі, винесених трохи вперед підніжках, формі бензобака в вигляді "краплі" і безлічі хромованих деталей. Ці мотоцикли не створені для маневрів. Найвідомішим представником даного класу вважається "Харлей Девідсон".
  2. Ендуро. Ці мотоцикли мають високу можливістю маневрів, хорошим зчепленням з дорогою, що дозволяє їм з легкістю долати круті спуски і підйоми, відрізки повного бездоріжжя, і інші недоліки ландшафту.

Їх використовують під час гоночних змагань з подолання важкодоступній місцевості.

  1. Спортбайк. У даних мотоциклів обтічна форма, потужний двигун і невелику вагу, т. Е. Все говорить про швидкість і стрімкості. Спортбайки створені для подолання дистанцій будь-якої величини за короткий час. Виробництво мотоциклів постійно розвивається, і ринок автомототехники з року в рік збагачується їх новими моделями, серед різноманіття яких кожен бажаючий може підібрати те, що йому до душі.

 


Отзывы

Оставьте свой отзыв


© Все права защищены. 2008-2020
Контакты | Реклама на сайте
При использовании материалов ссылка на Автомир Мариуполя обязательна. (Для интернет-изданий — гиперссылка).
????????? - ??????????? ????. ????????? ??????? Orphus