Главная Вопросы ГАИ
Новости Полезное
Авто-базар Закон
Новые авто Каталог предприятий
Автосалоны
Обучение ПДД Тест-драйв
RSS-новости RSS-вопросы ГАИ
   

Вопрос-ответ


Подскажите периодичность техосмотра для грузового фургона до 3,5 тонн?


Спрашивает Александр
Вопрос #7074
Добрый день. У меня "вантажный фургон" до 3,5т нужно ли мне проходить техосмотр Заранее благодарен

Отвечает

08.12.14

Здравтсвуйте, Александр!

После двух лет эксплуатации Вашего ТС периодичность техосмотра составляет 1 раз в каждые два года.

Закон Украины "Про дорожній рух"

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/3353-12/page

Стаття 35. Обов'язковий технічний контроль транспортних засобів 

Транспортні засоби, що беруть участь у дорожньому русі та зареєстровані у відповідних підрозділах Міністерства внутрішніх справ України, що забезпечують безпеку дорожнього руху, підлягають обов'язковому технічному контролю відповідно до цієї статті.  Обов'язковому технічному контролю не підлягають: 

1) легкові автомобілі усіх типів, марок і моделей, причепи (напівпричепи) до них (крім таксі та автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку), мотоцикли, мопеди, мотоколяски та інші прирівняні до них транспортні засоби - незалежно від строку експлуатації; 

2) легкові автомобілі, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажні автомобілі незалежно від форми власності вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепи до них - із строком експлуатації до двох років. 

3) технічні засоби для агропромислового комплексу, визначені Законом України "Про систему інженерно-технічного забезпечення агропромислового комплексу України"
Періодичність проходження обов'язкового технічного контролю
становить: 

для легкових автомобілів, що використовуються для перевезення пасажирів або вантажів з метою отримання прибутку, вантажних автомобілів (незалежно від форми власності) вантажопідйомністю до 3,5 тонни, причепів до них із строком експлуатації більше двох років - кожні два роки; 

для вантажних автомобілів вантажопідйомністю більше 3,5 тонни, причепів до них та таксі незалежно від строку експлуатації - щороку; 

для автобусів та спеціалізованих транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі, незалежно від строку експлуатації - двічі на рік. 

На кожний транспортний засіб, що пройшов обов'язковий технічний контроль і визнаний технічно справним, суб'єкт проведення обов'язкового технічного контролю складає протокол перевірки його технічного стану, який видається водію транспортного засобу. У протоколі зазначається строк чергового проходження обов'язкового технічного контролю транспортного засобу відповідно до періодичності проходження, встановленої частиною восьмою цієї статті.

Вернуться в раздел

Отзывы

Оставьте свой отзыв

Ваше имя
Сообщение
Михаил 12.04.2015 15:39
Ну так уточните по Газели бортовой, если не используется в коммерческих целях и принадлежит физ. лицу.. Как бы комментарии разные. Т.к людей начинают останавливать и морочить голову.
стас  11.01.2018 17:02
ГАЗЕЛЬ -дуэт 1.5 тонны своя / без комерческих целей / нужно ли проходить Т.О ?
 

Задайте Ваш вопрос

 

Категории вопросов

Все вопросы:
Вопросы по ПДД
Водительское удостоверение, категории
Юридические вопросы
Оформление ТС
Правонарушения, штрафы
Технический осмотр
Мототранспорт
Страхование
Общие вопросы
Часто задаваемые вопросы
Переоборудование ТС

Поиск по разделу


© Все права защищены. 2008-2019
Контакты | Реклама на сайте
При использовании материалов ссылка на Автомир Мариуполя обязательна. (Для интернет-изданий — гиперссылка).
АвтоПоиск - подержанные авто. Автобазар Система Orphus