Главная Вопросы ГАИ
Новости Полезное
Авто-базар Закон
Новые авто Каталог предприятий
Автосалоны
Обучение ПДД Тест-драйв
RSS-новости RSS-вопросы ГАИ
   

Вопрос-ответ


Действительно ли ВУ 2001 и 2009 года, выданное без указания срока действия?


Спрашивает Александр
Вопрос #5472

Нужно ли менять водительское удостоверение , выданное в Украине в 2001 году??? оно ведь тоже не пластиковое и без дополнительных категорий, но в нем нет указания на ограничение срока действия? нужно ли менять Удостоверение водителя выданное в 2009 году - нового образца , но тоже без ограничения срока действия?

г.Донецк



Отвечает

20.03.13
Здравствуйте, Александр!
Указанные водительские удостоверения являются действительными и подлежат обмену по желанию водителя. 
Постановление КМУ №511 

 27. Посвідчення водія,  видане  до  набрання   чинності   Законом 
України від  24 вересня 2008 р.  N 586-VI ( 586-17 ) "Про внесення 
змін до  деяких  законодавчих  актів  України  щодо  вдосконалення 
регулювання  відносин  у  сфері  забезпечення  безпеки  дорожнього 
руху",  може бути обміняне на нове згідно з пунктами 25 і 26 цього 
Положення.  При  цьому  в  новому  посвідченні  водія зазначаються 
категорії: 
     А1, А - відповідає категорії А; 
     В1, В - відповідає категорії В; 
     С1, С - відповідає категорії С; 
     D1, D - відповідає категорії D; 
     BЕ - відповідає категоріям В і Е; 
     C1E, СЕ - відповідає категоріям C і Е; 
     D1E, DЕ - відповідає категоріям D і Е; 
     Т - відповідає категорії Трамвай, Тролейбус. 
     28. Обмін  посвідчення  водія   проводиться   незалежно   від 
зареєстрованого  місця  проживання особи згідно з пунктами 25 і 26 
цього Положення за умови подання особою картки водія або довідки з 
реєстраційно-екзаменаційного  підрозділу  про  підтвердження факту 
видачі посвідчення водія та довідки про непозбавлення особи  права 
на    керування    транспортним   засобом,   виданої   підрозділом 
Державтоінспекції за зареєстрованим місцем проживання. Довідка про 
непозбавлення  права  на  керування  транспортним  засобом  дійсна 
протягом одного місяця з дня її видачі. 

 25. Особи,  які  керують  транспортним   засобом   (якщо   це 
підтверджено   відповідними  документами),  обмінюють  посвідчення 
водія без складення іспитів. 
     26. Особам,  які протягом останніх  12  місяців  не  керували 
транспортними  засобами,  обмін посвідчень водія проводиться після 
складення теоретичного і  практичного  іспитів  без  обов'язкового 
додаткового їх навчання в закладі з підготовки водіїв. 
Вернуться в раздел

Отзывы

Оставьте свой отзыв

Ваше имя
Сообщение
 

Задайте Ваш вопрос

 

Категории вопросов

Все вопросы:
Вопросы по ПДД
Водительское удостоверение, категории
Юридические вопросы
Оформление ТС
Правонарушения, штрафы
Технический осмотр
Мототранспорт
Страхование
Общие вопросы
Часто задаваемые вопросы
Переоборудование ТС

Поиск по разделу


© Все права защищены. 2008-2019
Контакты | Реклама на сайте
При использовании материалов ссылка на Автомир Мариуполя обязательна. (Для интернет-изданий — гиперссылка).
АвтоПоиск - подержанные авто. Автобазар Система Orphus